Junak dana: Golman Hrvatske na majici nosi sliku poginulog prijatelja

0
SHARE

buy topamax 100 mg Nakon produžetaka bilo je 1:1, a Modrićev penal za pobjedu u 116. minuti obranio je Schmeichel.

Rezultat se nije mijenjao ni nakon 120. minute, a u penal lutriji koja je uslijedila Hrvatska je slavila 3:2. Za to je, definitivno, najzaslužniji golman Subašić.

Od pet jedanaesteraca koje su izveli Danci, odbranio je tri i to Christianu Eriksenu, Lasseu Schoneu i Nicolaiju Jorgensenu.

Kao i nakon svake pobjede, golman Hrvatske skinuo je dres i pokazao majicu s likom pokojnog prijatelja i saigrača Hrvoja Ćustića, koji je tragično stradao 29. marta 2008. godine na utakmici Subašićevog i Ćustićevog kluba Zadra protiv Cibalije.

Ćustić je tada nakon duela sa protivničkim igračem udario u zid pored terena. Od posljedica silovitog udarca preminuo je pet dana kasnije.